Braffiting

Siema

Czy myślałyście panny czym jest braffiting. Ostatnio to bardzo modne słowo. Można zdefiniować definicję brafitting – jako odpowiednie dostosowanie biustonosza na każdą babską figurę. To bazowa orientacja, którą powinna posiadać każda kobieta. Dopasowanie biustonosza wbrew pozorom nie jest rzeczą trywialną. Wiele kobiet w doborze stanika idzie do profesjonalnej braffiterki w celu doboru biustonosza.

Wizytę początkuje wymierzenie i ustalenie rozmiaru. Mierzony jest obwód pod biustem na wydechu i w biuście w nachylonej pozycji i ustalany nowy rozmiar. Panie, które nosiły rozmiar 75B, dowiedzą się, że ich właściwy rozmiar to 65D. Po tym prezentowana jest zbieranina bielizny dostępnej w ustalonym nowym rozmiarze. Mierzenie rozpoczyna się od nauki, jak prawidłowo założyć stanik.

Przymierzanych jest wiele różnych modeli i ustalane, które konstrukcje najlepiej modelują biust i spełniają wszystkie wymagania profesjonalnego brafittingu. W czasie przymiarek briffiterka uczy jak prawidłowo winien leżeć biustonosz,
dzieli się wiedzą o perfekcyjnym doborze biustonosza.
W czasie wizyty klientki zauważają różnicę między ułożeniem biustu przed i po brafitting . A czy Ty prawidłowo dobrałaś stanik…?

Braffiting
Przewiń do góry